תקנון

בכל מקום המופיע בתקנון זה לשון נקבה, הכוונה הינה לגברים ונשים כאחד. לשון יחיד משמע גם לשון רבים ולהיפך.

פלאשבק הינה חנות וינטאג׳. אנו מציעים בגדי וינטאג׳ יד שניה וכמו כן בגדי וינטאג׳ שלא היו בשימוש כלל. כל המוצרים הנמכרים באתר זה נמכרים כמוצרי יד שניה.

אנא קראי בעיון את תקנון האתר, התנאים וההגבלות לפני ביצוע פעילות כלשהי באתר זה (flashback vintage store) ולפני ביצוע הזמנה.

תקנון זה, התנאים וההגבלות הם חוזה מחייב בינך, הלקוחה, לביננו, flashback vintage store. השימוש בשירות כפוף לתנאי התקנון שלהלן, כפי שיופיעו מעתה והלאה. האחריות המלאה להכרת התנאים להלן והשימוש בשירות על פי תנאים אלו חלה בכל עת על המשתמשים בלבד. על ידי ביצוע ההזמנה את מסכימה לתנאים וההגבלות המפורטות להלן, ולכן אם ישנו דבר כלשהו שאינך מסכימה איתו אנו מבקשים ממך לא להמשיך את השימוש באתר זה או לחילופין ליצור איתנו קשר באחד מהאמצעים העומדים לשירותך.

אבטחת מידע ופרטיות.

אנו מתחייבים כי לא יעשה כל שימוש במידע האישי של לקוחותינו ללא אישור מפורט מהלקוחה (מלבד מקרים בהם נדרש ממנו על פי חוק ודין).

האתר מצויד במערכת הצפנה הפועלת על פי פרוטוקול ssl. הנהלת אתר פלאשבק שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את מדיניות הפרטיות.

לצערנו ישנם מקרים שלא בשליטתנו הנגרמים על ידי גורמים עוינים או כוח עליון, עקיף וישיר, בהם יעשה שימוש שלא בהרשאת הלקוחה, הנהלת פלאשבק לא תישא באחריות לכל סוג של נזק.

אנחנו בפלאשבק נמשיך לעשות את מיטב מאמצינו להגן על פרטיות לקוחותינו.

כללי.

הנהלת אתר פלאשבק שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את התנאים, ההגבלות והתניות אלה בכל עת. הנהלת אתר פלאשבק שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את המחירים באתר, המבצעים וההנחות שלנו בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

על מנת להבטיח את הגעתם וקבלתם של המוצרים הנשלחים אל לקוחותינו על הלקוחות להזין את פרטיהן האישיים הנכונים ולוודא זאת לפני ביצוע ההזמנה. מידע מוטעה שיינתן יסיר אחריותינו.

התמונות, הסרטונים והתוכן הויזואלי באתר זה נועדו להמחשה בלבד. עקב כך יכול להיות הבדל בין המוצרים המוצגים לבין תחושת יד ולכן אנו ממליצים לקרוא את כל המידע והפרטים המזהים של המוצרים. כמו כן הבדלים בצבע, בד, גדלים וכו’ עשויים להופיע. אנו נעשה את המרב המאמצים על מנת לשמור על דיוק מקסימלי. כל המוצרים שלנו נבחרו ידנית ועשו את דרכם הארוכה מהערים הצבעוניות ביותר בעולם.

תשלומים וגבייה.

אתר פלאשבק ימסור את המוצר רק לאחר קבלת התשלום המלא באמצעות כרטיס אשראי. תשלום המשלוח ישולם בנוסף למחיר הכולל של אותה ההזמנה. אתר פלאשבק לא יישא באחריות עיכובים במסירה על ידי צד שלישי (חברת שליחויות, דואר) עם זאת נעשה כמיטב יכולתנו לתת לכן את השירות המהיר ביותר. במקרים בהם חבילה לא נאספה על ידי הלקוח היא תשלח חזרה למחסני פלאשבק (שינקין 33 , תל-אביב יפו) במקרים שכאלו לא יוחזר דמי המשלוח ועל הלקוחה להגיע לקחת את החבילה מהמחסנים או לחלופין לשלם על משלוח בשנית.

ביטולים, החזרים וזיכויים.

חוק הגנת הצרכן, התשמ״א-1981. חוק הגנת הצרכן מאפשר ללקוח של עסקת מכר מרחוק לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או ממועד קבלת פרטי העסקה – לפי המאוחר מבינהם.

במקרה של פגם או אי התאמה במוצר או בשירות, והנתונים שניתנו לצרכן, יחזיר הסוחר את הכסף לצרכן תוך 14 יום ממועד קבלת הביטול, והצרכן יחזיר את המוצר לרשות הסוחר במצב שבו הוא קיבל אותו.

במקרה בו הביטול יבוצע משום שהצרכן שינה את דעתו והחליט כי הוא מעוניין לבטל את העסקה, רשאי הסוחר לדרוש דמי ביטול והלקוח חייב להחזיר את המוצר למקום העסק של הסוחר. האתר מחזיק בזכות לקנוס את הצרכן בשווי של 5% מהעסקה הכוללת, או 100 שקלים (הנמוך מבין השניים).

הביטול חייב להיעשות בכתב (באמצעות דוא”ל, פקס וכו ‘). ההחזרות לא יבוצעו אם יימצא נזק / פגמים כלשהם במוצר.

במקרים הבאים: אנשים בעלי מוגבלויות כההגדרה בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות. בני 65 ומעלה. עולה חדש עד חמש שנים. זכאים לבטל עסקה תוך ארבעה חודשים ובתנאי שההתקשרות בעת העסקה כללה שיחה והתכתבות אלקטרונית בין הסוחר לצרכן.

אין החזרים\זיכויים על משלוחים, על הלקוחה להעביר את המוצר שברצונה להחליף לכתובת מחסני פלאשבאק (שינקין 33 תל-אביב יפו) במהירות האפשרית על מנת שלא יגרמו עיכובים היכולים לגרור שינויים במחיר או דרך הזיכוי.

זכויות יוצרים.

האתר, כמו כן כל המידע המופיע בו, תוכן ויזואלי, מלל, קבצים להורדה וכל חומר אחר המופיע באתר שייכים לאתר זה ומהווים קניין רוחני של פלאשבק ואין להשתמש בו ללא אישור מראש ובכתב מ flashback vuntage store. שירות לקוחות.

לכל שאלה או תהייה אתן מוזמנות לפנות אלינו באחת הדרכים המוצעות ואנו נעשה את המיטב שביכולתנו להגיב תוך 48 שעות לכל המאוחר.

מוזמנות, תהנו.